Govorilne ure

Spoštovani starši!

V skladu z upoštevanjem zdravstveno-higienskih ukrepov za preprečevanje okužbe s korona virusom Vas naprošamo, da se IZJEMOMA V NUJNIH PRIMERIH po PREDHODNI NAJAVI udeležite govorilnih ur v šoli. Dopoldanske govorilne ure bodo potekale po telefonu na tel. številki 031 399 019 ali preko e-pošte strokovnih delavcev. Prav tako bodo izjemoma po predhodni najavi potekale mesečne govorilne ure v šoli, ki so vsak tretji torek v mesecu, od 16. do 17. ure. Sicer potekajo mesečne govorilne ure po e-pošti strokovnih delavcev.

Vodstvo zavoda

Plan mesečnih govorilnih ur:

MESEC DATUM URA
SEPTEMBER 22. 9. 2020 roditeljski sestanek
OKTOBER 20. 10. 2020 16.00–17.00
NOVEMBER 17. 11. 2020 16.00–17.00
DECEMBER 15. 12. 2020 16.00–17.00
JANUAR 19. 1. 2021 16.00–17.00
FEBRUAR 23. 2. 2021 roditeljski sestanek
MAREC 16. 3. 2021 16.00–17.00
APRIL 20. 4. 2021 16.00–17.00
MAJ 18. 5. 2021 16.00–17.00
JUNIJ 8. 6. 2021 16.00–17.00

 

Dopoldanske govorilne ure učiteljev in elektronski naslovi učiteljev:

Ime in priimek učitelja e- naslov učitelja Dopoldanske govorilne ure
Danijela Apatič danijela.apatic@os-velikapolana.si vsak delovnik 7.00‒15.00
Tilen Matej Červek tilenmatej.cervek@os-velikapolana.si sreda, 2. šol. ura (9.10‒9.55)
Jasna Cigut jasna.cigut@os-velikapolana.si četrtek, 5. šol. ura (12.05‒12.50)
Sandra Hanžič sandra.hanzic@os-velikapolana.si petek, 4. šol. ura (11.15‒12.00)
Jelka Horvat jelka.horvat@os-velikapolana.si sreda, 4. šol. ura (11.15‒12.00)
Andreja Kavaš andreja.kavas@os-velikapolana.si torek, 3. šol. ura (10.25‒11.10)
Suzana Kotnjek suzana.kotnjek@os-velikapolana.si petek, 4. šol. ura (11.15‒12.00)
Vesna Kramar vesna.kramar@os-velikapolana.si ponedeljek, 1. šol. ura (8.20‒9.05)
Anita Markoja anita.markoja@os-velikapolana.si torek, 2. šol. ura (9.10‒9.55)
Anton Marton anton.marton@os-velikapolana.si ponedeljek, 4. šol. ura (11.15‒12.00)
Monika Matjašec monika.matjasec@os-velikapolana.si po dogovoru
Alenka Mejaš alenka.mejas@os-velikapolana.si petek(10.40-11.25)
Suzana Šajnovič suzana.sajnovic@os-velikapolana.si petek, 3. šol. ura (10.25‒11.10)
Natalija Šimon natalija.simon@os-velikapolana.si torek, 5. šol. ura (12.05‒12.50)
Sanja Šimonka sanja.simonka@os-velikapolana.si torek, 4. šol. ura (11.15‒12.00)
Vanja Švec vanja.svec@os-velikapolana.si ponedeljek, 3. šol. ura (10.25‒11.10)
Lidija Smej lidija.smej@os-velikapolana.si četrtek, 2. šol. ura (9.10‒9.55)
Mateja Sukič Kuzma mateja.sukickuzma@os-velikapolana.si četrtek, 1. šol. ura (8.20‒9.05)
Zdenko Temlin zdenko.temlin@os-velikapolana.si torek, 1. šol. ura (8.20‒9.05)
Martina Ternar Gabor martina.ternargabor@os-velikapolana.si sreda, 4. šol. ura(11.15‒12.00)
Mirjam Törnar mirjam.tornar@os-velikapolana.si po dogovoru
Breda Vöröš breda.voros@os-velikapolana.si četrtek, 4. šol. ura (11.15‒12.00)
Tjaša Žalig tjasa.zalig@os-velikapolana.si ponedeljek, 4. šol. ura (11.15‒12.00)
Bernarda Žalik bernarda.zalik@os-velikapolana.si četrtek, 4. šol. ura (11.15‒12.00)
Vlado Žalig vlado.zalik@os-velikapolana.si ponedeljek, 3. šol. ura (10.25‒11.10)