ŠOLA V SOBOTO na OŠ Miška Kranjca Velika Polana

Dragi/a učenec/ka in spoštovani starši,

v soboto, 17. 10. 2020 bo na OŠ Miška Kranjca Velika Polana prav poseben dan. Pripravlja se ŠOLA V SOBOTO. Družili se bomo v dopoldanskem času od 8. 20 do 13. 00.

Dejavnosti so namenjene nadarjenim in drugim vedoželjnim učencem od 4. do 9. razreda.  Pripravili jih bomo strokovni delavci šole.

Dan bo potekal v obliki terensko raziskovalnega dela:

–           geografsko zgodovinsko raziskovanje,

–           naravoslovne vsebine,

–           likovno ustvarjanje v in z naravo ter

–           delavnice za duševno in telesno skrb.

Tudi letos te v sobotni šoli čaka zvrhana mera novih znanj na nekoliko drugačen način, pa tudi čas za druženje in sprostitev. Pozabili nismo niti na malico.

Vabimo te, da se nam pridružiš in preživiš prijetno sobotno dopoldne v Šoli v soboto. Prijavijo te starši s spodnjo prijavnico (dobiš jo tudi v šoli).  Prijavnico čim prej oddaj, najkasneje do 13. 10. 2020.

Opomba: V primeru slabega vremena ali poslabšanja razmer zaradi COVID 19 bodo dejavnosti potekale v nadomestnem terminu.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

PRIJAVNICA na ŠOLO V SOBOTO

Spodaj podpisani _________________________________________(oče/mama/skrbnik)  stanujoči _____________________________________________________

ime in priimek                                            označi                                            naslov

s podpisom potrjujem udeležbo svojega sina/hčere _____________________________________________________________________ v

ime, priimek in razred

izberi

• delavnici geografsko zgodovinsko raziskovanje
  • delavnici z naravoslovnimi vsebinami
  • delavnici za likovno ustvarjanje v in z naravo

na ŠOLI V SOBOTO, ki bo 17. 10. 2020 na OŠ Miška Kranjca Velika Polana.

Podpis staršev/skrbnikov: __________________________________________